Kadra

Naszą kadrę tworzy zespół młodych, wykształconych, pełnych optymizmu i odważnych Opiekunek. Każda z nich posiada pełne kwalifikacje pedagogiczne. W swoich działaniach edukacyjno-opiekuńczo-wychowawczych dbają o właściwy rozwój maluszków, a zajęcia z dziećmi zawsze dostosowują do potrzeb i możliwości dzieci starając się, by były one atrakcyjne, ciekawe i twórcze.

Kadrę pedagogiczną wspierają swoim doświadczeniem oraz praktyczną pomocą, pełne zaangażowania i energii Dyrektorki Żłobka, które jako Położne posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy w oddziałach noworodkowych dbają również o zdrowie i bezpieczeństwo maluszków.

Współpracuje z Nami dyplomowana dogo - i felinoterapeutka ze swoimi suczkami Zoyą oraz szczeniaczkiem Armanim, a także kotem Cynamonem i kotem Sajmanem, dostarczając podczas swoich zajęć mnóstwa atrakcji i emocji.

Niezwykle cenimy sobie współpraę z wykwalifikowaną Logopedką, która podczas uwielbianych przez dzieciaczki zabaw indywidualnych i grupowych czuwa nad prawidłowym rozwojem mowy, a także ćwiczy cherubinkowe buzie i języki. 

Copyright © 2016 Żłobek Cherubinkowo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: