Pożegnanie przedszkolaków Lotnicza

DZISIAJ MOCNO SIĘ ŚCISKAMY, CAŁY DZIEŃ SIĘ PRZYTULAMY, BO PRZYSZŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW ORAZ CIOCIĘ IWONKĘ DZIŚ ŻEGNAMY.
Sierpień to nie tylko kolejny wakacyjny miesiąc, czas odpoczynku i leniuchowania lecz dla Nas – Dużych Cherubinków to przede wszystkim czas rozstań i pożegnań.
Wypuszczamy dziś w wielki świat Nasze małe, kochane plastelinki – Cherubinki.
Przez wiele dni, tygodni i miesięcy mozolnie, z troskliwością i wyrozumiałością kształtowałyśmy Was, jak z plasteliny, ucząc i przekazując, to co same umiemy najlepiej.
„Lepiąc” Nasze Cherubinki starałyśmy się dostrzec w każdym aniołku diablika, a w każdym diabełku – aniołka.
Haniu, Lilianko, Franiu, Ignasiu, Mikołajku, Oskarku, Patryku i Przemku, kochane Nasze przedszkolaki, życzymy Wam dużo, dużo radości, nowych przygód na drodze edukacji i zabawy i mnóstwo uśmiechu. Dziękujemy Wam, że byliście z nami przez ten czas. Każde z Was skradło dużą cząstkę Naszych serc.
Dziękujemy Rodzicom Cherubinków za współpracę, miłe słowa oraz za ogrom ciast, ciasteczek i innych słodyczy, które będziemy jedli przez cały najbliższy miesiąc, a może i więcej…..
Do przedszkola odchodzi też Nasza Ciocia Iwonka, po 7 latach opieki nad najmniejszymi maluszkami podejmuje nowe wyzwanie - pracę z przedszkolakami. W imieniu 134 Cherubinków, jakie wypuściłaś Iwonko spod swoich skrzydeł w świat, bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy. Podobno nie ma ludzi niezastąpionych, ale niektórzy są NIEPOWTARZALNI... Dziękujemy.
Właścicielki i Ciocie, czyli Duże Cherubinki.

Copyright © 2016 Żłobek Cherubinkowo | Polityka cookies | Logowanie

Designed by: